Ladies' Spectacle frame Roberto Cavalli RC5024-016 ø 56 mm
Sold out
Description
If you are looking for new market trending items, we present the Ladies' Spectacle frame Roberto Cavalli RC5024-016 ø 56 mm!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Lady
  • Type: Spectacle frame
  • Type of lens: Uncalibrated lenses
  • Colour: Grey
  • Material: Metal
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 16 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: ø 56 mm