Keyboard case i-Tec C31FLAT2PDPRO100W
Sold out
Description
  • Type:
    • Keyboard case
    • Wired
  • Colour: Silver
  • Connections:
    • HDMI
    • USB-C
    • RJ45
    • USB-C x 1
    • MicroSD card slot
    • USB
    • Micro SD
    • DisplayPort x 2
    • Ethernet LAN
    • USB 3.2
    • USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • USB A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) x 4
    • 3.5mm jack cable
  • Power: 100 W
  • Language: English
  • Power supply: Wired
  • Compatible: Windows
  • Frequency: 50 - 60 Hz
  • Amperage: 5 A
  • Speed: 10/100/1000 Mbps
  • Not included: Adapter AC
  • AC input voltage: 100 - 240 V